AlumNite 7. stycznia 2021

Czy warto już kupować elektryka albo PHEV? A może zdać się na car-sharing i transport publiczny? Czy wrócimy do latania samolotami jak za starych dobrych(?) czasów?Jak ograniczyć wydatki energetyczne domu i przy okazji zredukować swój ślad węglowy?
Zainteresowanych zapraszamy na kolejne spotkanie networkingowe alumni AIESEC-u. Tym razem porozmawiamy z naszymi alumnajami-ekspertami, jak korzystać z bardziej zielonej energii w domu i w transporcie. Będziecie mogli zadać im wszelkie pytania dotyczące bardziej “zielonego” życia na co dzień.

Nasi goście to:

  • Arek Hajduk, który w swym bogatym doświadczeniu zawodowym był między innymi dyrektorem Funduszu Niskoemisyjnego Transportu. Obecnie Arek jest dyrektorem Biura Strategii Centralnego Portu Komunikacyjnego.
    Arek był członkiem Advisory Board Komitetu Narodowego AIESEC w latach 2004 – 2005, a wcześniej VP HR LC Katowice 1990 – 1994.
  • Krzysztof Romaniak, który wśród wielu przedsięwzięć prowadzi firmę Energetyczny Projekt i zgłębił tajniki wszystkich technologii wykorzystywanych w modernizacji energetycznej domów.Krzysztof działał w AIESEC w latach 2005 – 2009, był LCP AIESEC Kraków 2008-2009.

Link do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/150574349906149/

Spotkanie odbędzie się na Zoomie, link opublikujemy w wydarzeniu dzień wcześniej.

Leave a Reply